Gå till innehåll
laddar...
svg_comments atlicons_arrow svg_facebook svg_linkedin svg_mail atlicons_menu svg_playsvg_search atlicons svg_twitter atlicons_facebook_f atlicons_login dlp-lrftag
Info 4 februari

Kontakta redaktionen

Har du tips eller synpunkter? Kontakta redaktionen.

Annika R Hermanrud

Publisher och ansvarig utgivare för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-588 369 30

annika.r.hermanrud@lrfmedia.se

Anna Bratt

Chefredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-588 368 23

anna.bratt@landlantbruk.se

Lena Johansson

Politisk chefredaktör

08-588 365 19

lena.johansson@landlantbruk.se

Maria Zander

Digitalt ansvarig för landlantbruk.se och landskogsbruk.se

08-588 365 28

maria.zander@lrfmedia.se

Camilla Olsson

Nyhetsredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

073-644 63 85

camilla.olsson@landlantbruk.se

Louise Carlsson Örning

Nyhetsredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

070-853 34 89

louise.carlsson.orning@lrfmedia.se

Jan Hallman

Redaktör för omvärldsbevakande nyhetstjänsten Svepet

jan.hallman@lrfmedia.se

Relaterade artiklar

Till toppen